inkom sa opinie

INKOM SA to spółka budowlana, która działa na naszym rynku od 1997 roku i gwarantuje mieszkanka bez agentów nieruchomości. W takim czasie spółka z wielkim rozmachem stworzyła 600 mieszkań oraz domów. To aż 17 przedsięwzięć zrealizowanych pozytywnie w Wrocławiu. Odebrała sporo odznaczeń i dostała wyróżnienia w konkursach branżowych. INKOM SA to też ponad 2000 usatysfakcjonowanych nabywców. Zakup gotowego mieszkania albo domu z INKOM SA to przyjemność dla kupującego. Nie dość, że można dostać mieszkanka bez pośredników i mieć wpływ na zagospodarowanie mieszkania oraz domu to poza tym aranżacja pokojów przyjdzie bez trudu, ponieważ za sprawą profesjonalistów z firmy INKOM SA będzie to nietrudne jak też przyjemne.

INKOM SA to deweloper, który stawia na człowieka i jego zapotrzebowanie. Troszczy się o pozytywne więzi. Podkreśla kontakt i dyskusję z klientami kupującymi nowiutkie m4. Poza tym oferuje wsparcie i doradztwo na każdym etapie inwestycji oraz stara się dopasować typ związku do zapotrzebowania i potrzeb klienta. Otwarcie wspiera przy wykończeniu i aranżacji pomieszczeń, ale również odpowiada na pytania w sprawach finansowania kupna lokalu. Opowiada o możliwościach, doradza i łącznie z klientem stara się wybrać jak najwspanialsze rozwiązania. INKOM SA oprócz mieszkań w stanie deweloperskim proponuje handel mieszkanek "pod klucz" wedle osobistych zainteresowań nabywcy co do wizerunku wnętrz czy planu pokoi.

Willa Zygzak to 4-piętrowy obiekt, w którym można było zakupić 55 m4. Wśród nich m4 deweloperskie z zielonymi trasami na parterze również dwupoziomowe na ostatnim pięterku. Dodatkowo budynek zaopatrzony jest w podziemny garaż oraz dwie windy, które jeżdżą również do garażu. Poza tanich mieszkanek podmiot INKOM SA zapewnia propozycję biznesową. Developer właściwie wychodzi z założenia, że biuro to nie tylko miejsce pracy, natomiast dodatkowo wizytówka firmy. Firma źródło oficjalne posiada doskonałą propozycję lokalową przy ul. Lelewela 8 w sercu Wrocławia, gdzie odbywa się sprzedawanie nowiutkich mieszkanek deweloperskich. Przestrzeń użytkowa lokalu to 5 kondygnacji o łącznej powierzchni 762 mkw. Parter czy piwnica to lokal zaplanowane pod banki lub instytucje finansowe. W piwnicy mieści się chociażby skarbiec, salka konferencyjna i kuchnia. Piętra 1-3 to kondygnacje biurowe o funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń. W obiektach występuje klimatyzacja, są łazienki, rolety wewnętrzne w oknach, gotowa jest armatury telefoniczny i internetowa oraz portiernia. Pewność i bezpieczeństwo gwarantuje system bezpieczeństwa.