inkom skarbowców wrocław

INKOM SA to marka deweloperska, która istnieje na rodzimym rynku od 1997 roku i zapewnia mieszkania bez osób pośredniczących. W takim czasie firma z olbrzymim powodzeniem zrealizowała 600 mieszkań oraz domów. To aż 17 budów wykonanych znakomicie w Wrocławiu. Przyjęła wiele nagród i uzyskała wyróżnienia w konkursach branżowych. INKOM SA to również ponad 2000 ukontentowanych klientów. Nabycie gotowego mieszkanka albo domu z INKOM SA to przyjemność dla klienta. Nie dość, że można nabyć M4 bez pośredników i mieć wpływ na zagospodarowanie mieszkania oraz domu to na dodatek aranżacja wnętrz przyjdzie z łatwością, gdyż za sprawą ekspertów z firmy INKOM SA będzie to nietrudne oraz przyjemne.

INKOM SA to deweloper, który stawia na człowieka i jego potrzeby. Dba o wyjątkowe układy. Ceni kontakt i rozmowę z klientami wybierającymi nowiutkie mieszkania. Poza tym zapewnia wsparcie i konsultację na poszczególnym etapie inwestycji oraz stara się dopasować typ związku do myśli lub potrzeb klienta. Z przyjemnością wspomaga przy wykończeniu i tworzeniu wnętrz, ale także odpowiada na wątpliwości w kwestiach finansowania zakupu mieszkanka. Opowiada o możliwościach, doradza i łącznie z klientem stara się wybrać jak najdoskonalsze rozwiązania. INKOM SA oprócz mieszkań w stanie surowym oferuje handel m4 "pod klucz" wedle osobistych upodobań nabywcy co do wystroju wnętrz lub aranżacji lokali.

Willa Zygzak to 4-piętrowy blok, w jakim można było kupić 55 mieszkanek. Wśród nich m4 deweloperskie z zielonymi trasami na parterze a także dwukondygnacyjne na ostatnim piętrze. Poza tym blok zaopatrzony jest w podziemny garaż oraz dwie windy, które zjeżdżają także do garażu. Poza tanich mieszkanek spółka INKOM SA przygotowała ofertę biznesową. Developer rozsądnie wychodzi z założenia, że biuro to nie tylko miejsce pracy, ale także wizytówka firmy. Firma Inwestycje Inkom SA posiada fantastyczną propozycję lokalową przy ul. Lelewela 8 w centrum Wrocławia, gdzie przeprowadza się handel nowiutkich mieszkanek deweloperskich. Przestrzeń użytkowa lokalu to 5 kondygnacji o łącznej powierzchni 762 mkw. Parter lub piwnica to lokal przygotowane pod banki lub instytucje finansowe. W piwnicy znajduje się m.in. skarbiec, salka konferencyjna jak i kuchnia. Piętra 1-3 to kondygnacje biurowe o funkcjonalnym ulokowaniu lokali. W obiektach jest klimatyzacja, widać W-C, zasłonki wewnętrzne w oknach, zapewniona jest armatury telefoniczny i internetowa oraz portiernia. Pewność i bezpieczeństwo gwarantuje system bezpieczeństwa.